HAKKIMIZDA

Naturel filtre, sektörde uzun yıllar elde edilen bilgi ve tecrübeler sonucu 1998 beri faaliyetlerini sürdürmektedir. Yaklaşık 20 yıllık süre içerisinde; pazardaki ithal mamuller ve özel imalat imkânlarıyla Türkiye'de faaliyet gösteren ulusal ve uluslararası şirketlerin filtre ihtiyaçlarını karşılarken, kendisini de her gün geliştirmeye ve değiştirmeye devam etmektedir.

Müşterilerine bir kontratın	karşı tarafı olmaktan ziyade daha çok bir iş ortağı olarak görmeyi şirket felsefesi olarak kabul eden kurumumuz, bu sayede hizmet vermiş olduğu firmalar ile uzun soluklu ve iki tarafında yararına olan ilişkiler kurmuştur

Firmamızın ana felsefesi, kuruma özel ihtiyaçların belirlenmesi ve bu anlayış çerçevesinde hareket etmesidir.

Naturel Filtre olarak, özel imalat ve endüstriyel filtre odaklı çalışmamızın yanında, üretim ve imalatta sıfır hata prensibi doğrultusunda numune filtre odaklı çalışmaktayız. Böylece beklentilerinizi tam olarak karşılayan ve maksimum verim ile çalışan filtre imalatı yapıyoruz. Bu anlayış, üretimde hiçbir sorun yaşanmaması açısından potansiyel ve mevcut müşterilerimizden tek beklentimizdir.

Kaliteli ve çeşitli ürün gruplarıyla desteklenmiş olan ürün yelpazemiz; müşterilerimizin satış sürecinde olduğu kadar, satış sonrası süreçte de her türlü teknik hizmeti verebilecek şekilde donatılmıştır. Bu anlayışımız sayesinde, sektöre yeni bir bakış açısı getirilmesi ve müşteri memnuniyetinin ön plana çıkarılması amaçlanmıştır.

Firmamız, günümüzde sektörde en büyük ihtiyaç haline gelen özel imalat ürünlerinde müşterilerine yardımcı olmaktadır. Mevcut ya da potansiyel iş ortaklarımızın her türlü özel imalat ihtiyaçları ivedilikle çözüme kavuşturulurken, ürün gamı içinde bulunan bütün ürünlerde yüksek kalite standartı ana prensip olarak belirlenmiştir.

Naturel Filtre, sürdürülebilir bir çevre ve doğa için basılı dökümanlarını şirket politikası gereği kağıda basmamaktadır. Tüm basılı ürünlerimiz elektronik ortamda müşterilerimize sunulmaktadır.

Home office çalışan Naturel filtre, Acil filtre ihtiyaçlarınıza 7 gün 24 saat cevap verebilmektedir.

Kurucu Müdür Murat İldem muratildem@naturelfiltre.com 0532 351 38 96

Satış Pazarlama Sercan İldem sercanildem@naturelfiltre.com 0537 335 15 97

Ataşehir Özel İmalat filtre

İstanbul Özel İmalat Filtre

Zamanında Ve Hızlı Ürün Teslimi - Ekonomik Fiyatlandırma - Geniş Ürün Stok ve Çeşitliliği


Ürün ve hizmetlerimizden