KULLANIM ALANLARI

Torba Filtre

Kullanım Alanları: Hastaneler, ilaç fabrikaları, kimya tesisleri ve elektronik sanayisi gibi yüksek verimlilikte filtrasyon sistemlerinde ön filtreden sonra hassas filtrasyon amacıyla kullanılmaktadır.

Kompakt Filtre

Kullanım Alanları: Hastane, elektronik, bilgisayar odaları, gıda işleme mekânları, enerji santralleri, nükleer endüstri, gaz tiribünleri, hava kompresörleri... vb sektörlerde kullanıldığı gibi, tüm standart havalandırma ve filtre uygulamalarında da kullanılırlar.

Rulo Filtre

Kullanım Alanları: Rulo filtreler havalandırma sistemlerinde, fan coillerde, kompresörlerde, mutfak davlumbazlarında, hava koşullandırma sistemlerinde kullanıldığı gibi boya kabinlerinde de ön filtre olarak kullanılmaktadır.

Hepa-Ulpa Filtre

Kullanım Alanları: Ameliyathaneler, ilaç ve mikro elektronik üretimi, nükleer teknik gibi mükemmel hava kalitesine ihtiyaç duyulan yerlerde kullanılır.

Aktif Karbon Filtre

Kullanım Alanları: Endüstriyel mutfak havalandırma, restoranlar, kantinler vb. hijyenik Hava gerektiren sistemlerde, Ofis binaları, bekleme salonları, toplantı odaları, havaalanları, Laboratuvarlar, Kimyasal, İlaç ve Gıda Sanayiinde dolum noktalarında kullanılmaktadır.

Silindir Kartuş (Jet -Pulse, Teflon)  Filtreler

Kullanım alanları: Yüzey işleme, kaynak dumanı, toz ve boya toplama sistemleri, metal kaplama endüstrisidir.

Hidrolik Filtreler

Kullanım Alanları: Endüstriyel, inşaat, maden, gemi ve diğer bütün hidrolik ve pnömatik sistemlerde kullanılır. Fabrikalar, tersaneler, denizcilik şirketleri, inşaat, maden ve otomotiv işletmelerinde kullanılmaktadır.

Krom Filtreler

Kullanım Alanları: Fabrikalarda, inşaat, gemi ve maden sektöründe çeşitli yakıt ve sıvı kimyasalların filtre edilmesinde kullanılır.

Seperatör ve Hava Kurutucu Filtreler

Kullanım Alanları: Kompresör sistemleri, hastaneler, gıda üretim tesisleri, tekstil fabrikaları, ilaç sanayisi ve otomasyon sistemlerinde yaygın kullanılan filtrelerdir.

Doğalgaz Filtreleri

Kullanım Alanları: Doğalgaz, LPG sistemleri ve çeşitli sanayi alanlarında kullanılır.

Gemi Sanayi Filtre

Kullanım Alanları: Gemi ve gemi sanayisinde kullanılan filtreleri kapsamaktadır.

Disk Filtreler

Kullanım alanları: Fabrikalar, gemi tersaneleri ve gemilerde kullanılan filtrelerdir

Kaset (Panel) Filtre

Kullanım Alanları: Havalandırma sistemlerinde, fan coillerde, kompresörlerde, mutfak davlumbazlarında, hava koşullandırma sistemlerinde kullanıldığı gibi boya kabinlerinde de ön filtre olarak kullanılmaktadır.

Kartuş ve Sıvı Filtre

Kullanım Alanları: Arıtma tesisleri, Cafeler gibi alanlarda kullanılmaktadır.

Hava Filtrasyonu, Sıvı Filtrasyonu, Duman Ve Koku Filtrasyonu, Yağ Buharı Filtrasyonu, Toz Toplama Sistemleri, Havalandırma Ekipmanlarında muhtelif filtreler kullanılmaktadır.

 

7/24 Özel İmalat filtre

Acil Özel İmalat Filtre